Follow by Email

20.07.2011

Monogram

W czerwcu zostałyśmy zaproszone na pierwsze urodzinki Hani. Karola, czyli Hankowa mama,zaprosiła nas jakieś trzy tygodnie wcześniej, więc czasu na wykonanie prezentu było bardzo dużo. Za mało jednak :) W dniu imprezy, przy porannej kawie zaczęłam dumać jaki dodatek do prezentu mogłabym zmontować. Na cokolwiek wielkiego czasu już brakowało. Na szczęście pudła pełne półproduktów, a półka uginająca się pod literaturą branżową. Wyciągnęłam kanwę, różową mulinę i książkę Monogramy. Siedziałam jakieś dwie godziny nad tym hafcikiem. Potem obszyłam ozdobną taśmą i podszyłam białym batystem od spodu. Ostatecznie wyszła zawieszka. O taka


Czasem takie tworzenie "na gorąco" daje fajne efekty. Z mojego byłam zadowolona, ale najważniejsza była ocena Hankowej mamy :) Pozytywna oczywiście :)

***
Nie napiszę pewnie nic odkrywczego, ale znowu pada!!!! Nawet na spacer nie wyjdziemy z Zuzią, bo...PADA!!! Rano, zanim zdążyłam dobrze otworzyć oczy, nieświadoma aury usłyszałam od Zuzi "Mama, Twoje pranie zmokło. Znowu leje." Odechciało mi się wychodzić spod kołdry. Rzuciłam się tylko szybciutko na balkon, żeby przesunąć pranie w najsuchsze miejsce i myknęłam pod kołderkę na kolejną godzinkę. Niestety po godzinie nic się nie zmieniło i nadal P A D A!!! 

Zmykam na razie. Kawunia wypita, wysuszę włosy, a potem łapie za aparat i mam do zrobienia masę zdjęć. Tyyyle jeszcze do pokazania :)
Pozdrawiam
7 komentarzy:

 1. Tak pogoda tego lata bije wszelkie rekordy. Piękny dodatek stworzyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A tam rekordy, słonecznie też bywa :) Ja lubię jak jest rozmaicie :)
  Super zawieszka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę kazałaś czekac na siebie, ale z ato teraz szalejesz ;-)) Piękna zawieszka, przepiękne lniane zazdroski! Słoneczka życzę (u nas jest!) i zdrówka Zuzi!
  Ściskam czule!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne toto Ci wyszło:) Baardzo fajne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna zawieszka, u mnie też leje!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna zawieszka :) dla mojej Helenki też by pasowała :) może się pokuszę o zrobienie takiej jeśli pozwolisz podkraść pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajnie wyszło.
  ps. a u nas też ciągle pada, także nie jesteś sama...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...