Follow by Email

18.11.2011

Zakupowy piątek

Już dawno nie przepracowałam całego tygodnia. Jak nie jakieś święta, to zwolnienie lekarskie. Aż byłam z siebie dumna jadąc do domu. Całe pięć dni spędzone w pracy. Sukces :)
Po pracy wybrałam się do szperomarketu, a tam satysfakcja na poziomie 100%, sukces po raz kolejny. Z uwagi na to, że moja cierpliwość do dziergania kocyków jest mała nie zastanawiałam się długo, kiedy trafiłam na ten. Tym bardziej, że kosztował 5 PLN :) Ma jakiś 1m/1,5m. Gruby, ciepły i kolorowy. Jest idealnym dodatkiem do granatowej kanapy. 


Żeby tego było mało, wyciągnęłam jeszcze to

(koszyk wykonany przez Darias)

60 szt. muliny Ariadna (w tym 30 żółtej, dwa odcienie granatowej i 15 niebieskiej), które kosztowały mnie 20 PLN. Nie jestem maniaczką wyszywania, ale nie mogłam ich nie kupić. Kiedyś na pewno część wykorzystam, a częścią chętnie się podzielę. Przypomniało mi się, że mam gdzieś czarną kanwę. Mogłabym coś żółtego machnąć :) Może jakaś podpowiedź? 

A tę pasiastą sukienkę kupiłam na romwe.com (to nie reklama). Znalazłam ten sklep na jakimś blogu szafiarskim. Kiecka mnie powaliła swoją pasiastością, a dziś była zniżka na wszystko 30 %. Nie mogłam jej się oprzeć. Jest bardzo w moim guście. Będę na nią czekać 5-15 dni roboczych, ale warrrto :) Same zobaczcie
Do tego wszystkiego kupiłam fantastyczną kurtkę :) Dzień mogę uznać za udany :) 
Pozdrawiam i mam nadzieję, że macie spokojny wieczór. 

5 komentarzy:

 1. co za fantastyczne trofea:))))) aż się mruczeć chce:D (zwłaszcza do kocyka):D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest obłędna - zrób zdjęcia na żywca, jak już dostaniesz ja w swoje łapki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ cudowności kupiłaś. Ja jako maniaczka niteczek, jestem w szoku, że trafiłaś na taką okazję z mulinkami. Pozdrawiam:)
  PS> gratuluję - 5 dni roboczych w pracy - to sukces :):) hihi

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...